Honorata Klejnowska

Honorata Klejnowska

Doświadczona nauczycielka Montessori wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz nauczycielka języka angielskiego. Od 2012 roku pracuje w przedszkolnych, anglojęzycznych placówkach montessoiańskich w Poznaniu.
Jej kariera obejmuje również pracę jako prywatny nauczyciel języka angielskiego, gdzie prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, przygotowując uczniów do egzaminów i konkursów.
Honorata jest również magistrem etnologii i antropologii kulturowej. Wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas tych studiów oraz prac badawczych wykorzystuje na co dzień do pracy z dziećmi.
Posiada certyfikat ukończenia kursu pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori oraz regularnie uczestniczy w kursach i warsztatach z zakresu pedagogiki, pedagogiki Montessori oraz dydaktyki i metodyki nauczania języka angielskiego. Ukończyła kurs tutoringu dla nauczycieli przedszkolnych prowadzony przez dr Jarka Jendzę w Polskim Centrum Montessori.
Honorata jest znana ze swojej doskonałej organizacji pracy, umiejętności tworzenia własnych materiałów dydaktycznych oraz zaangażowania w proces edukacyjny. Dodatkowo, wykorzystuje w pracy komunikację bez przemocy (NVC), aby budować pozytywne relacje z uczniami i wspierać ich rozwój.