Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Gophery/domains/konferencja.pcm.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Gophery/domains/konferencja.pcm.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Gophery/domains/konferencja.pcm.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Ewa Zalewska – Konferencja "Zaproszenie do Montessori" – Gdynia, 18 -19 maja 2019 r.
Ewa Zalewska

W ramach dotychczasowej działalności zawodowej pracowałam w przedszkolu i szkole podstawowej (w klasach początkowych). Przez wiele lat byłam związana z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego (Zakład Dydaktyki). W 2015 roku uzyskałam tytuł doktora habilitowanego w zakresie pedagogiki. Od października 2016 roku jestem pracownikiem AMW w Gdyni.