Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Gophery/domains/konferencja.pcm.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Gophery/domains/konferencja.pcm.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Gophery/domains/konferencja.pcm.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Komunikacja w pedagogice Montessori – Konferencja "Zaproszenie do Montessori" – Gdynia, 18 -19 maja 2019 r.
15.45 – 17.15
grupa B

Komunikacja w pedagogice Montessori

Maria Montessori dostrzegała w dzieciach szansę na pokój w świecie. W jej idei wychowanie oparte na szacunku wobec każdego człowieka, świadomości dotyczącej zależności między ludźmi i światem, pielęgnacji w dzieciach empatii jest nadzieją na lepszą przyszłość. Czy postulaty Marii Montessori są nadal aktualne? Jak pielęgnować język miłości w salach montessoriańskich i między pracownikami? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania oraz poznać komunikację opartą na łączności z własnymi uczuciami i potrzebami zapraszam Cię na mój warsztat.

Dziecko, które naprawdę pokochało swoje otoczenie i wszystkie żyjące stworzenia, które odkryło radość i entuzjazm w pracy, daje nam powód, by mieć nadzieję … nadzieję na pokój w przyszłości.
Maria Montessori